LONGI Hi-MO 5m saulės modulis LR4-72HPH-450M

205,00 

Greitas ir patikimas pristatymas

Jūsų prekės bus pristatytos per 2-7 darbo dienas jeigu prekės yra sandėlyje.

Galimi montavimo darbai!

Jeigu neturite meistrų kas sumontuos jūsų įrenginį susiekime!

Nežinote ar verta pirkti?

Susisiekite su mumis ir pakonsultuosime!

Papildoma informacija
Modelis

LR4-72HPH-450M

Maksimali galia W

450

Efektyvumas %

20,7

Celių skaičius

144 (6 x 24)

Darbinės temperatūros C

-400C ~+850C

Didžiausia sistemos įtampa

DC 1500

Svoris kg

23,5

Modulio matmenys mm

2094x1038x35

Rėmas

Anoduoto aliuminio lydinio

Priekinis stiklas

Grūdintas 3.2 mm

Apsaugos klasė

IP68

Garantija

12 metų gamintojo ir 25 metų efektyvumo garantijos

Detalus aprašymas

 

LONGi

1986 m. LONG-i buvo pavadintas buvusio Landžou universiteto prezidento vardu

1986 m., kai Li Zhenguo ir Zhong Baoshen ką tik buvo įrašyti į studentų sąrašus. Oficiali Landžou universiteto atidarymo ceremonija buvo surengta priešais jo prezidento Jiang Longji statulą. Jo įkvepianti biografija paskatino jaunuolius įgyvendinti savo seną svajonę: „Pavadinkime savo įmonę LONGi!“

LONGi atstovauja švietimu ir kultūromis pagrįstų technologijų tęstinumui.

LONGI Hi-MO 5m saulės modulis LR4-72HPH-450M.

LONGi turi gamybos įmones ir komercinio atstovavimo ir tarpininkavimo agentūras. Daugiau nei 150 šalių ir regionų visame pasaulyje, įskaitant gamyklas Kinijoje, Vietname ir Malaizijoje. Komercinio atstovavimo ir tarpininkavimo agentūros taip pat yra įsikūrusios JAV, Japonijoje, Indijoje, Australijoje ir Jungtiniuose Arabų Emyratuose. 6 komercinio atstovavimo ir tarpininkavimo agentūros; 7 gamybos įmonės kilmės šalyje; 2 gamybos įmonės užsienyje; 1 vandenilio gamybos įmonė.

2000 m. įkurta „LONGi Green Energy Technology Co., Ltd.“ (LONGi) siekia būti labiausiai žinoma saulės energijos technologijų kompanija pasaulyje.LONGi kuria sprendimus didelėms elektrinėms. Jos misija: „Geriausias saulės energijos panaudojimas kuriant ekologišką pasaulį“. Laikydama savo prekės ženklą „Stipriausia ir patikimiausia saulės energijos įmone, įsipareigojusia naudoti ekologiškas technologijas“, ji kuria novatoriškus produktus pramonei ir namų ūkiams. Taip pat pristatome „Green Power + Green Hydrogen“ sprendimus, kad sukurtume pasaulį be anglies.

PERC elementai

PERC saulės baterijos yra efektyvesnės, nes ant tradicinių elementų dedama papildoma pasyvi danga ir lazeriniai grioveliai. 2016 m. LONGi rinkai pristatė mono-PERC saulės baterijas, kuriose naudojamas monokristalinis silicis, o esant silpnam apšvietimui, naudojama integruota PERC technologija, todėl elementų efektyvumas padidėjo nuo 21 % iki 24,06 %. Pusiau perpjauto modulio technologija Didesnė galia ir didesnis patikimumas: ši technologija naudoja IR lazerį, kad efektyviausių elementų galią padalintų į dvi dalis ir taip perpus sumažintų srovės intensyvumą. Šilumos nuostoliai ženkliai sumažėja, o saulės baterijos efektyvumą galima padidinti 2%. Tuo pačiu metu sumažinus darbo srovę padidėjo plokštės patikimumas, ypač dviejų dalių elementų su didesne darbo srove.  TÜV Rhineland All Quality Matters apdovanojimo nugalėtojas.

2019-2020 m. | „PV modulis, skirtas išorinei elektros energijai gaminti“ nugalėtojas.TÜV Rheinland atsitiktinės atrankos būdu išbandė saulės baterijas, stebėdama elektros energijos gamybą vienus metus.2019 m. laimėjo Kelno (Vokietija) monofokalinių saulės baterijų apdovanojimą.2020 m. laimėjo Arizonos monofokalinių ir bifokalinių saulės baterijų apdovanojimą.2021 m. LONGi PV plokštė (dvisluoksnių monokristalinių grupėje) laimėjo elektros energijos gamybos testą ir buvo pripažinta geriausia saulės energijos produktyvumo PV plokšte (monofokalinių grupėje). 2017-2018 m.| Energinio naudingumo testo nugalėtoja (monogrupėje).TÜV Rheinland nugalėtoju pripažino Pan-file saulės baterijas.Elektros energijos gamyba buvo išbandyta penkiuose regionuose.

PVEL „Našiausių“ saulės baterijų gamintojas PVEL saulės baterijų patikimumo rodiklių kortelė suteikia pramonei svarbius ilgalaikius patikimumo ir našumo duomenis. Remiantis PVEL „2022 m. PV plokščių patikimumo rodiklių kortele“, „LONGi Modules“ buvo įvertinta kaip geriausia kompanija pasaulyje dėl puikaus produktų patikimumo ir našumo. Tai – jau šeštieji metai iš eilės, kai LONGi laimi šį titulą. LONGi yra vienintelis pirmos pakopos saulės baterijų gamintojas, pripažintas geriausiai išlaikęs visus PVEL testus. Elektros energijos gamybos reitingas, remiantis „PV Magazine“ patirtimi „PV Magazine“ išbando saulės baterijų gamintojus ir plokščių tipus, tokius kaip N-PERC, įprastus monosilicio ir polisilicio gaminius bei MWT. Nuo 2018 m. lapkričio mėn. iki 2021 m. sausio mėn. LONGi PERC pagrindu pagamintos dvipusės saulės baterijos buvo didžiausi elektros energijos gamintojai, o LONGi mono-PERC saulės baterijos užėmė pirmąją vietą pagal elektros energijos gamybą tarp visų monokristalinių plokščių.

garantijos kreivė

detalūs matmenys 2

Nesenai peržiūrėti produktai