AUX lubinis kasetinis Multi-Split vidinis blokas (su pultu)

Produkto kodas: N/A

368,00 377,00 

Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 122,67 
Greitas ir patikimas pristatymas

Jūsų prekės bus pristatytos per 2-7 darbo dienas jeigu prekės yra sandėlyje.

Galimi montavimo darbai

Jeigu neturite montavimo meistrų -  susisiekite!

Nežinote ar verta pirkti?

Susisiekite su mūsų specialistai mielai Jus pakonsultuos

Papildoma informacija
Tipas

Multi-Split

Tipas 1

Vidiniai

Tipas 2

Kasetiniai

Papildoma informacija
Tipas

Multi-Split

Tipas 1

Vidiniai

Tipas 2

Kasetiniai

Detalus aprašymas

aux logoLinija skirta žmonėms, kurie vertina rafinuoto stiliaus ir funkcionalumo derinį.

Šviežio oro įsiurbimas užtikrina dar didesnį komfortą – anga leidžia tiekti gryną orą į patalpą – kondicionierius veikia kaip vėdinimo sistema, pagerinanti komfortą ir oro kokybę pastato viduje.
360° perimetro oro srauto funkcija – Dėl specialiai sukurtos dekoratyvinės plokštės ir 360° oro srauto funkcijos oras tolygiai paskirstomas visoje patalpos erdvėje.

Tylūs ir efektyvūs AUX kasetiniai blokai puikiai tinka komerciniams interjerams su pakabinamomis lubomis – biurams, konferencijų salėms, restoranams ir komercinėms patalpoms. Dėl 360 ° perimetrinio oro srauto technologijos ir greito vėsinimo / šildymo funkcijos jie gali užtikrinti patogias sąlygas visoje patalpos srityje.

Efektyvus oro paskirstymas
Dėl specialiai sukurtos dekoratyvinės plokštės struktūros AUX kasetinis oro kondicionierius gali vėsinti kiekvieną kambario dalį ir suteikti maksimalų komfortą visiems naudotojams. Papildomi išėjimai skydo kampuose leidžia pūsti orą visomis kryptimis, pašalinant zonas su netolygiu temperatūros pasiskirstymu. Perimetrinio oro tiekimo technologija užtikrina 360 ° aušinimo oro srautą ir garantuoja efektyvų oro kondicionavimą net didelėse patalpose.

Standartiškai kasetiniame bloke yra kondensato siurblys, kuris leidžia išleisti vandens kondensatą iki 120 cm virš kondensato dėklo lygio.

Kasetinio bloko korpuse yra specialiai paruošta anga šviežio oro įleidimui. Taigi prietaisas gali tiekti patalpą grynu oru. Įsiurbiamas šviežias oras pagerina oro kokybę pastato viduje. Optimizuota elektros dėžė užtikrina lengvą techninę priežiūrą ir didelį atsparumą ugniai.

AUX lubinis kasetinis Multi-Split vidinis blokas (su pultu)

Nesenai peržiūrėti produktai