INVENTOR MATRIX oras vanduo šilumos siurbliai su KVR talpa

Produkto kodas: N/A

5777,00 8013,00 

Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 1925,67 
Greitas ir patikimas pristatymas

Jūsų prekės bus pristatytos per 2-7 darbo dienas jeigu prekės yra sandėlyje.

Galimi montavimo darbai

Jeigu neturite montavimo meistrų -  susisiekite!

Nežinote ar verta pirkti?

Susisiekite su mūsų specialistai mielai Jus pakonsultuos

Papildoma informacija
Tipas

Oras-Vanduo

Tipas 2

Be talpų

Papildoma informacija
Tipas

Oras-Vanduo

Tipas 2

Be talpų

Detalus aprašymas

YPATYBĖS
„Inventor Matrix” šilumos siurblys Oras-Vanduo, Split Tipo
Kodėl rinktis šilumos siurblį Oras-Vanduo karšto vandens ruošimui?
Šilumos siurblys yra labiausiai draugiškas aplinkai ir mažiausiai suvartojantis energijos karšto vandens ruošimo įrenginys.

NAUDA:
Šilumos siurbliai oras-vanduo yra ekologiškas sprendimas, leidžiantis sutaupyti daugiausiai energijos ir sąnaudų, lyginant su kitomis šildymo sistemomis, nes tik 25 % reikiamos energijos yra gaunami iš elektros, o likę 75 % yra gaunami tiesiai iš aplinkos.

Remiantis Europos šilumos siurblių asociacija (EŠSA) šilumos siurbliai reikalauja mažiausiai energijos lyginant su kitomis šildymos sistemomis, pavyzdžiui, maždaug 73,5 % mažiau nei nafta varomos šildymo sistemos ir 70 % mažiau nei dujinės šildymo sistemos.

Didelis našumas esant ekstremalioms lauko temperatūroms
„Inventor“ šilumos siurbliai gali patenkinti namų poreikius tiekdami iki 65⁰C temperatūros BKV ir šildydami bei vėsindami net ir esant žemesnei negu -25⁰C lauko temperatūrai.

Dezinfekavimo funkcija 65~70⁰C
Išlaikykite vandens talpykloje esančio BKV švarumą ir išnaikinkite mikrobus bei bakterijas padidindami jame vandens temperatūrą iki 70⁰C.

WiFi standartas
Lengvai nuotoliniu būdu valdykite savo klimatą praktiškai iš bet kurios vietos naudodamiesi savo išmaniuoju telefonu ar planšete. Nemokamai programėles atsisiųskite iš „Google Play“ ir „App Store“ bei pasiekite optimalias temperatūros sąlygas, taip sutaupydami daug energijos.

2 etapų tylusis režimas
Dar labiau sumažinkite šilumos siurblio skleidžiamą triukšmą pasirinkdami tarp dviejų tylaus veikimo lygių.

Eko funkcija
Sutaupykite daugiau energijos aktyvuodami Eko funkciją.

Integruotas temperatūros sensorius
Sukurkite idealias sąlygas savo patalpose naudodami laidinį valdiklį kaip išorinį termostatą. Integruotas temperatūros sensorius teiks tikslią kambario temperatūros informaciją šilumos siurbliui, taip didindamas komfortą.

Kompresorius ir rėmo šildymo kabelis
Šilumos siurblių mazgai yra gaminami su iš anksto įrengtais šildymo diržais, esančiais ant rėmo ir kompresoriaus, siekiant užtikrinti saugų jų veikimą net ir ekstremaliomis oro sąlygomis, ilgesnį veikimo laiką, didelį našumą bei greitai ir efektyviai užtikrinti puikias šildymo sąlygas.

DC inverterio vandens siurblys
Aprūpinti patikimu „Wilo“ ar „Grundfos“ vandens siurbliu, su pakėlimu iki 9 m, „Inventor“ šilumos siurbliai yra našesni ir užtikrina optimalų veikimą.

DC inverteris
Naudojant DC inverterio technologiją, „Inventor“ šilumos siurbliai veikia esant idealiems nustatymams, atsižvelgiant į nuolat besikeičiančius vartojimo poreikius, jie veikia nustačius mažiausius įmanomus triukšmo lygius, tuo pat metu taupydami energiją.

Plokštelinis šilumokaitis
Aprūpinti atspariu plokšteliniu šilumokaičiu, turinčiu didelį terminio perdavimo koeficientą, „Inventor“ šilumos siurbliai taupo energiją ir užtikrina ilgą ir puikų veikimą.

Kompaktiškas dizainas
„Inventor“ šilumos siurbliai lanksčiai patenkina poreikius bet kokiose patalpose (kelių blokų ar monobloko mazgų įrengimas). Jų dizainas buvo kuriamas specialiai užtikrinti kompaktiškus išmatavimus, kad juos būtų galima įrengti net patalpose, kuriose erdvė įrengimui yra ribota.

Grindų apsauga
Apsaugokite savo namų grindis aktyvuodami Išankstinio grindų šildymo funkciją, kurią naudojant lėtai didinama grindų ričių šildymo temperatūra, išvengiant galimos žalos grindims ir sklandžiai pereinant prie šildymo funkcijos. Grindų džiovinimo funkcija instaliuotojui suteikia papildomą sprendimą, nes padeda pašalinti likusią drėgmę nuo naujai įrengtų grindų ričių, taip apsaugant įrenginį ir užtikrinant optimalų ir veiksmingą šilumos siurblio veikimą.

Lankstus įrengimas
Dėl savo unikalaus dizaino, „Inventor“ kelių modulių šilumos siurbliai gali būti įrengiami iki 20 m aukščio skirtumu (viduje ir lauke), o didžiausiais visų vamzdžių ilgis gali būti 30 m.

Vieno ventiliatoriaus dizainas
Specialus mazgų iki 16 kW dizainas užtikrina efektyvų veikimą su vienu ventiliatoriumi, siekiant sukurti idealias sąlygas patalpose, tuo pat metu taikant tylųjį režimą.

INVENTOR MATRIX oras vanduo šilumos siurbliai su KVR talpa INVENTOR MATRIX oras vanduo šilumos siurbliai su KVR talpa INVENTOR MATRIX oras vanduo šilumos siurbliai su KVR talpa

Nesenai peržiūrėti produktai