KOSTRZEWA Mini Bio Ne

Produkto kodas: N/A

3330,00 3630,00 

Greitas ir patikimas pristatymas

Jūsų prekės bus pristatytos per 2-7 darbo dienas jeigu prekės yra sandėlyje.

Galimi montavimo darbai

Jeigu neturite montavimo meistrų -  susisiekite!

Nežinote ar verta pirkti?

Susisiekite su mūsų specialistai mielai Jus pakonsultuos

Papildoma informacija
Tipas

Kieto kuro

Papildoma informacija
Tipas

Kieto kuro

Detalus aprašymas

KULTINIO „MINI BIO“ PATOBULINTA VERSIJA
Suprojektuotas aprūpinti namus šiluma net ir tais atvejais, kai nėra įrengtos katilinės arba esama yra labai maža. Sprendimas įrengti kuro talpyklą šilumokaityje leido žymiai sumažinti katilo matmenis. Šis sprendimą įmonė „Kostrzewa“ pirmą kartą įgyvendino 2009 metais, suprojektavusi pavyzdinį katilą „Mini Bio“, kuris puikiai atitiko kliento poreikius. Pagamintas su mintimi apie mūsų užsienio klientus. Kartu su patobulinta versija klientas gauna dar didesnį komfortą, švarą ir ekonomiško eksploatavimo garantiją

PAPRASTUMAS IR KOMFORTAS
OMS sistema leidžia stebėti kuro kiekį talpykloje ir pelenų kiekį pelenų kameroje. Šeimos nariai gerokai iš anksto informuojami apie būtinybę užpildyti kurą ir išvalyti pelenų kamerą.

ŽEMAS KURO SUNAUDOJIMAS
Katilas „Mini Bio“ leis sumažinti kuro sąnaudas. Prie to, be kita ko, prisidėjo ypatinga įrenginio konstrukcija, specialūs keraminiai įdėklai, kurie padidina efektyvumą iki daugiau kaip 90%.

KONSTRUKCIJOS ILGAAMŽIŠKUMAS

Dėka aukštos kokybės tvirtai surišto plieno ir geriausių komponentų panaudojimo mūsų gaminami katilai tarnaus daugelį metų. Kiekvienam modeliui, prieš pateikiant jį rinkai, atliekami ilgaamžiškumo bandymai, trunkantys keletą mėnesių. Mes, priešingai nei kiti gamintojai, kiekvienam pagamintam katilui atliekame individualius konstrukcijos ilgaamžiškumo bandymus, bandant juos su min. slėgiu 4 barai.

TECHNINIS APTARNAVIMAS

Sukūrėme išvystytą techninio aptarnavimo tinklą. Šiuo metu daugiau kaip 200 kvalifikuotų techninės priežiūros specialistų teikia garantines ir pogarantines paslaugas Lenkijoje ir užsienyje. Šiam tikslui buvo sukurta internetinė platforma www.serwis.kostrzewa.com.pl.

INTERNETO MODULIS

Visos prietaiso ir pastato šildymo sistemos funkcijos gali būti stebimos kompiuteriu arba telefonu (parinktis).

VISAPUSIŠKAS ŠILUMOS ŠALTINIS

Geras katilas dar ne viskas. Mes teikiame visapusiškus sprendimus visai katilinei ir net šildymo sistemai. Mes siūlome šiuolaikinius sprendimus, susijusius su granulių saugojimu, pneumatiniu kuro tiekimu, kaskadine automatika, visos centrinio šildymo sistemos oro kontrole, karšto vartojamojo vandens ir buferio kontrole, grįžtamojo srauto, kuro ir pelenų jutiklių apsauga, sąveika su šilumos siurbliu, saulės kolektoriais ir dujų katilu.

KOSTRZEWA Mini Bio Ne

KOSTRZEWA Mini Bio Ne KOSTRZEWA Mini Bio Ne

Nesenai peržiūrėti produktai