Kostrzewa Twin Bio NE katilas

Produkto kodas: N/A

3500,00 3800,00 

Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 1166,67 
Greitas ir patikimas pristatymas

Jūsų prekės bus pristatytos per 2-7 darbo dienas jeigu prekės yra sandėlyje.

Galimi montavimo darbai

Jeigu neturite montavimo meistrų -  susisiekite!

Nežinote ar verta pirkti?

Susisiekite su mūsų specialistai mielai Jus pakonsultuos

Papildoma informacija
Tipas

Kieto kuro

Papildoma informacija
Tipas

Kieto kuro

Detalus aprašymas

Katilo “Twin Bio NE” šilumokaičio skerspjūvis:

1. Degiklis ‘Platinum Bio” su keraminiu įdėklu. Šis keraminis įdėklas padidina įrenginio efektyvumą ir sumažina emisiją;

2. Izoliacinė keramika (vermikulitas) – mažina išorinius šilumokaičio energijos nuostolius;

3. Išmetamųjų dujų turbuliatorius – sumažina išmetamųjų dujų temperatūrą;

4. Keraminė šilumokaičio kamera – darbo metu įšyla virš 1000 °C temperatūros, tokiu būdu labai efektyviai sudegindamas biomasę;

5. Grotelės malkoms – pakrovimo kamera skirta rankiniam kūrenimui mediena.

Garantija korpusui – 5 metai, automatikai – 2 metai.

DEGINA MEDĖ, GRANULES, AVIŽAS
Katilas „Twin Bio“ pritaikytas deginti A1 klasės granules, granulių/avižų mišinį be medieną. Skirtas mūsų užsienio klientams. Lenkijoje prieinamas „NE“ versijoje, t. y. katilo konstrukcija ir automatika neleidžia deginti medieną.

DIDELĖ REZERVUARO TALPA
Ilgametė katilų gamybos patirtis paskatino sukurti katilą „TWIN BIO“. Skirtas namams su didesne katiline, leidžiančia įrengti katilą su rezervuaru, kurio talpa – 290 l. Nestandartinėje įrangos versijoje galima įrengti rezervuarą iki 1386 l (1 tona granulių). Katilas pritaikytas ekonomiškai deginti ekologišką biomasę – granules arba granulių ir avižų mišinį.

PAPRASTUMAS IR KOMFORTAS
OMS sistema leidžia stebėti kuro lygį rezervuare ir pelenų kiekį pelenų kameroje. Šeimos nariai gerokai iš anksto informuojami apie būtinybę užpildyti kurą ir išvalyti pelenų kamerą.

MAŽOS KURO SĄNAUDOS

Katilas „Twin Bio“ leis sumažinti kuro sąnaudas. Prie to, be kita ko, prisidėjo ypatinga įrenginio konstrukcija, specialūs keraminiai įdėklai, kurie padidina efektyvumą iki daugiau kaip 90%.

SOLIDUS PRODUKTAS
Mūsų pagaminti katilai tarnaus daugelį metų. Tai įmanoma, be kita ko, dėka aukštos kokybės tvirtai sujungto plieno ir geriausių komponentų. Konstrukcijos patvarumą išbandome katilus veikiant mažiausiai  4 baro slėgiu, kuo retai gali pasigirti kiti gamintojai.

TECHNINIS APTARNAVIMAS
Didžiuojamės galėdami pasiūlyti platų techninio aptarnavimo tinklą. Šiuo metu daugiau nei 200 kvalifikuotų techninės priežiūros specialistų teikia garantines ir pogarantines paslaugas Lenkijoje ir užsienyje.

INTERNETO MODULIS
Visas įrenginio ir pastato šildymo sistemos funkcijas galima stebėti kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu (galima pasirinkti).

VISAPUSIŠKAS ŠILUMOS ŠALTINIS 
Geras katilas dar ne viskas. Galime pasiūlyti išsamius sprendimus visai katilinei ir net objekto šildymo sistemai. Siūlome modernius sprendimus šioje srityje: granulių laikymas, pneumatinis kuro tiekimas, kaskadinė automatika, visos centrinio šildymo sistemos oro kontrolė, karšto vartojamojo vandens sistemos ir buferių valdymas, grįžtamojo srauto apsauga, kuro ir pelenų jutikliai, sąveika su šilumos siurbliu, taip pat saulės kolektoriais ir dujų katilu.

Kostrzewa Twin Bio NE katilasKostrzewa Twin Bio NE katilas Kostrzewa Twin Bio NE katilas

Nesenai peržiūrėti produktai