Vitocal 333-G Žemė-vanduo kintamos galios šilumos siurblys

Produkto kodas: N/A

9570,00 9924,00 

Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 3190,00 
Greitas ir patikimas pristatymas

Jūsų prekės bus pristatytos per 2-7 darbo dienas jeigu prekės yra sandėlyje.

Galimi montavimo darbai

Jeigu neturite montavimo meistrų -  susisiekite!

Nežinote ar verta pirkti?

Susisiekite su mūsų specialistai mielai Jus pakonsultuos

Papildoma informacija
Tipas

Žemė-Vanduo

Papildoma informacija
Tipas

Žemė-Vanduo

Detalus aprašymas

Kompaktiškas sūrymo-vandens šilumos siurblys, kurio kaupiklio talpa 220 litrų. Kompaktiški, ant grindų statomi šilumos siurbliai, užimantys nedaug vietos ir ypač tyliai veikiantys, todėl tinkami montuoti net šalia gyvenamųjų patalpų.

Vitocal 333-G Žemė-vanduo kintamos galios šilumos siurblysVitocal 333-G Žemė-vanduo kintamos galios šilumos siurblys

Dėl pažangios inverterio technologijos sūrymo-vandens šilumos siurbliuose naujausios kartos kompaktiški prietaisai „Vitocal 333-G“ yra efektyviausias sprendimas naujai statybai. Šalčio kontūras su nuo galios priklausomu valdymu suderina šilumos siurblio šildymo galią su esamu pastato šilumos poreikiu. Dėl to sumažėja paleidimo ir stabdymo ciklų dalinės apkrovos diapazone ir padidėja metinis efektyvumas. Kaupiklis-vandens šildytuvas „Vitocal 333-G“ būna dviejų galingumų su moduliacijos diapazonu nuo 1,7 iki 8,6 kW ir nuo 2,4 iki 11,4 kW, užtikrinančiu optimalią kompensaciją naujuose pastatuose.

Be našumo reguliavimo RCD („Refrigerant Cycle Diagnostic“) sistema leidžia ypač tiksliai ir greitai valdyti šalčio kontūrą naudojant elektroninį išsiplėtimo vožtuvą. Energiją taupantys didelio efektyvumo siurbliai sūrymo ir šildymo kontūruose sumažina energijos sąnaudas ir išlaidas.

Naujai sukurtame 220 litrų talpos „Vitocal 333-G“ karšto vandens kaupiklyje maksimalus išpilamo karšto vandens tūris siekia daugiau kaip 300 litrų (išpilamo vandens temperatūra 40 °C), o efektyvumo klasė yra A+ (XL profilis), be elektrinio pašildymo palaikoma maksimali 60 °C geriamojo vandens temperatūra. Saulės energijos šilumokaičio komplektą galima naudoti kaip papildomą įrangą, kad būtų galima prijungti saulės energijos šiluminę sistemą karštam vandeniui ruošti. Šilumos siurblys kartu su „Vitovent“ vėdinimo įrenginiu užtikrina ypač aukštą gyvenimo ir valdymo komforto lygį. Abiejų prietaisų patogiam valdymui galima naudoti integruotą valdymo bloką arba pasirenkamą nuotolinio valdymo pultą. Karštomis vasaros dienomis šilumos siurblys taip pat gali vėsinti patalpas. Šiai integruotai vėsinimo funkcijai reikalinga pasirenkama natūraliojo vėsinimo dėžė.

Kad „Vitocal 333-G“ būtų lengviau tvarkyti ir montuoti, naująjį šalčio kontūro modulį galima tiesiog išimti iš šilumos siurblio ir prireikus transportuoti atskirai, nes yra hidrauliniai ir elektriniai kištukiniai jungtuvai. Dėl lanksčios jungčių koncepcijos šilumos siurblį taip pat galima greitai pritaikyti prie montavimo situacijos vietoje. Mažas, mažiau nei 0,5 m2 užimamas plotas ir galimybė iš priekio pasiekti visus komponentus, kuriuos reikia techniškai prižiūrėti, užtikrina, kad įrenginys užims nedaug vietos. Kadangi šis kompaktiškas prietaisas veikia labai tyliai – 41 dB(A) (garso galios lygis pagal ErP, esant B0/W55), jį taip pat galima įrengti netoli gyvenamųjų patalpų, pavyzdžiui, pagalbinėse patalpose.

Kompaktiškas sūrymo-vandens šilumos siurblys su inverterio technologija, nuo 1,7 iki 11,4 kW (moduliuojamas)
Labai didelis karšto vandens komfortas dėl iki 60 °C geriamojo vandens temperatūros ir didelio 300 litrų išpylimo greičio dėl 220 litrų talpos karšto vandens kaupiklio
Labai mažos eksploatavimo išlaidos dėl optimizuoto karšto vandens ruošimo efektyvumo – A+ energijos efektyvumo klasė
Karšto vandens temperatūra: iki 60 °C be elektrinio pašildymo.

„ViCare” programėlėje galima intuityviai valdyti šildymą. „Green for go” – naudotojas programėlėje gali iš karto matyti, ar jo šildymo sistema veikia taip, kaip reikia.

„ViGuide” yra prekybos partneriams skirta programėlė. Ji turi daugybę funkcijų, skirtų tiek individualių namų, tiek daugiabučių namų sistemoms stebėti ir valdyti, ir suteikia greitą prieigą prie techninės priežiūros tarnybos.

„Vitoconnect” yra katilo ir programėlės sąsaja – būtina šildymo sistemos valdymo išmaniuoju telefonu ir planšetiniu kompiuteriu sąlyga. Ji taip pat suteikia nuotolinės sistemos priežiūros galimybę rangovams, naudojantiems „Vitoguide” programėlę.

Naujas kompaktiškas kintamos galios žemė/vanduo šilumos siurblys su integruotu 220 l. tūriniu vandens šildytuvu.
Integruotas momentinis šildymo vandens šildytuvas
Su darbinės terpės ir šildymo apytakos ratų cirkuliaciniais siurbliais
Galima natūralaus vėsinimo funkcija
Mažos eksploatacinės išlaidos dėl didelės COP vertės pagal EN14511: iki 4,8 (B0/W35)
Maksimali paduodamo vandens temperatūra iki 65 °C
Labai tylus – garso galios lygis prie B0/W35 nuo 33 iki 46 dB(A)
Lengvai valdomas Vitotronic reguliatorius su tekstiniu ir grafiniu meniu
Dėka išmontuojamo šalčio modulio lengvai įnešamas į patalpas
Nauja Vitopearlwhite spalva  Vitocal 333-G Žemė-vanduo kintamos galios šilumos siurblys

Nesenai peržiūrėti produktai