AUX CAC kasetinis (su pultu)

Produkto kodas: N/A

1080,00 2858,00 

Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 360,00 
Greitas ir patikimas pristatymas

Jūsų prekės bus pristatytos per 2-7 darbo dienas jeigu prekės yra sandėlyje.

Galimi montavimo darbai

Jeigu neturite montavimo meistrų -  susisiekite!

Nežinote ar verta pirkti?

Susisiekite su mūsų specialistai mielai Jus pakonsultuos

Papildoma informacija
Tipas

Split

Tipas 2

Kasetiniai

Papildoma informacija
Tipas

Split

Tipas 2

Kasetiniai

Detalus aprašymas

aux logo

Linija skirta žmonėms, kurie vertina rafinuoto stiliaus ir funkcionalumo derinį.

Gryno oro įleidimo anga leidžia tiekti gryną orą į patalpą – kondicionierius veikia kaip vėdinimo sistema, pagerinanti komfortą ir oro kokybę pastato viduje. Dėl specialiai sukurtos dekoratyvinės plokštės ir 360° oro srauto funkcijos oras tolygiai paskirstomas visoje patalpos erdvėje. Tylūs ir efektyvūs AUX kasetiniai blokai puikiai tinka komerciniams interjerams su pakabinamomis lubomis – biurams, konferencijų salėms, restoranams ir komercinėms patalpoms. Dėl 360 ° perimetrinio oro srauto technologijos ir greito vėsinimo / šildymo funkcijos jie gali užtikrinti patogias sąlygas visoje patalpos srityje.

Dėl specialiai sukurtos dekoratyvinės plokštės struktūros AUX kasetinis oro kondicionierius gali vėsinti kiekvieną kambario dalį ir suteikti maksimalų komfortą visiems naudotojams. Papildomi išėjimai skydo kampuose leidžia pūsti orą visomis kryptimis, pašalinant zonas su netolygiu temperatūros pasiskirstymu. Perimetrinio oro tiekimo technologija užtikrina 360 ° aušinimo oro srautą ir garantuoja efektyvų oro kondicionavimą net didelėse patalpose.

Standartiškai kasetiniame bloke yra kondensato siurblys, kuris leidžia išleisti vandens kondensatą iki 120 cm virš kondensato dėklo lygio.
Kasetinio bloko korpuse yra specialiai paruošta anga šviežio oro įleidimui. Taigi prietaisas gali tiekti patalpą grynu oru. Įsiurbiamas šviežias oras pagerina oro kokybę pastato viduje, todėl patalpoje esantys žmonės jaučiasi jaukiai. Optimizuota elektros dėžė užtikrina lengvą techninę priežiūrą ir didelį atsparumą ugniai.

AUX oro kondicionierių inverterinis rotacinis kompresorius garantuoja patikimą ir efektyvų prietaisų darbą bei aukščiausius energijos vartojimo efektyvumo parametrus. Tai taip pat užtikrina mažas eksploatavimo išlaidas ir žemą triukšmo lygį. Patvarios ir kokybiškos kompresoriaus medžiagos garantuoja ilgą ir be gedimų jo veikimą.

Visi CAC serijos AUX oro kondicionavimo įrenginiai veikia naudojant naujausią ekologišką šaltnešį R32, kuris, palyginti su įprastai naudojamu R41OA šaltnešiu, pasižymi didesniu efektyvumu ir mažesniu šiltnamio efektu. Taip pat nepažeidžia ozono sluoksnio.

Dėl didelio efektyvumo nuolatinės srovės keitiklio kompresoriaus, reguliuojamo ventiliatoriaus variklio ir pažangios 180 ° sinusinės bangos vektoriaus valdymo technologijos komercinės AUX sistemos pasiekia aukštus energijos vartojimo efektyvumo parametrus, užtikrindamos patikimą, efektyvų darbą su mažomis energijos sąnaudomis. Visi CAC oro kondicionieriai yra A ++ klasės vėsinimo ir A + šildymo režimu.

AUX komercinės oro kondicionavimo sistemos pasižymi patikimu, stabiliu veikimu net esant ekstremalioms aplinkos temperatūroms. Dėl šiuolaikinių technologijų ir kokybiškų komponentų naudojimo AUX įrenginiai veikia plačiame lauko temperatūrų diapazone, t.y. nuo -15 °C iki 52 °C vėsinimo režimu ir nuo -22 °C iki 24 °C šildymo režimu. , užtikrinantis aukštą komforto lygį kambaryje visais metų laikais.

Lauko bloko korpusas buvo padengtas daugybe apsauginių sluoksnių, apsaugančių nuo vabzdžių, graužikų, drėgmės, dulkių ir ugnies. Tai garantuoja ilgą prietaiso tarnavimo laiką ir geresnę estetiką po daugelio metų nepalankių oro sąlygų.
Oro kondicionierius įjungia atitirpinimo režimą tik esant būtinybei ir tik tam laikui, kurio reikia šilumokaičiui atitirpinti, o tai leidžia įrenginiui beveik nuolat veikti šildymo režimu. AUX oro kondicionieriuose naudojama išmani atitirpinimo sistema pagerina įrenginių energijos vartojimo efektyvumą 5%, o šildymo efektyvumą padidina net 20% esant žemai aplinkos temperatūrai.

Nutrūkus maitinimui, įrenginys įrašo paskutinius nustatymus ir atnaujinus maitinimą paleidžiamas iš naujo, automatiškai atstatydamas anksčiau nustatytą darbo režimą
AUX komercinių oro kondicionierių serijos lauko agregatai aprūpinti lašeliniais šildytuvais, kurie leidžia prietaisams efektyviai veikti šildymo režimu net esant dideliems šalčiams, neleidžiant šilumokaičiui apledėti.
DC inverterio kompresorius naudoja 180 ° sinusinės bangos valdymą. Dėl šio sprendimo kompresoriaus variklis veikia sklandžiai, o efektyvumas žymiai padidėja.
Konstrukcija suteikia papildomą aušinimą ir padidina aušinimo pajėgumą, atskirdama šaltnešio įleidimo ir išleidimo angas.

AUX CAC kasetinis (su pultu)

 

Nesenai peržiūrėti produktai