AUX CAC ortakinis (su pultu)

Produkto kodas: N/A

1259,00 3195,00 

Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 419,67 
Greitas ir patikimas pristatymas

Jūsų prekės bus pristatytos per 2-7 darbo dienas jeigu prekės yra sandėlyje.

Galimi montavimo darbai

Jeigu neturite montavimo meistrų -  susisiekite!

Nežinote ar verta pirkti?

Susisiekite su mūsų specialistai mielai Jus pakonsultuos

Papildoma informacija
Tipas

Split

Tipas 2

Ortakiniai

Papildoma informacija
Tipas

Split

Tipas 2

Ortakiniai

Detalus aprašymas

aux logo

Visada patogus ir efektyvus vėsinimas – net didelėse patalpose.

Kompaktiškas dydis – tik 245 mm aukščio – Dėl itin plokščios konstrukcijos AUX ortakių blokai puikiai tinka patalpoms su ribota montavimo vieta. Mažas korpuso aukštis – tik 245 mm – leidžia įrenginį montuoti net žemose lubose.
Paslėpta oro kondicionavimo sistema – Ortakių įrenginiai yra skirti įmontuoti – jie siūlo tylų veikimą ir platų montavimo režimų pasirinkimą. Įdėjus į pakabinamas lubas, jos yra nematomos, o oras kanalais paskirstomas į orlaides, kurias galima lanksčiai suprojektuoti.

Veiksmingi ir paslėpti įrenginiai, suteikiantys didžiausią laisvę kuriant sistemą. Dėl itin plokščio dizaino korpusas tiks net žemose lubose. Reguliuojamas statinis slėgis iki 160 Pa leidžia naudoti ilgus vėdinimo kanalus, o automatinio ESP reguliavimo funkcija garantuoja patogų vėsinimą ir šildymą bet kuriuo metu, nepriklausomai nuo ortakių ilgio.

AUX ortakio blokas gali būti papildomai komplektuojamas su kondensato siurbliu, kuris leidžia išleisti vandens kondensatą iki 70 cm virš nutekėjimo indo lygio.
Reguliuojamas statinis slėgis nuo 0 iki 160 Pa suteikia daugiau lankstumo projektuojant instaliaciją – leidžia naudoti ilgus vėdinimo kanalus.

Ortakių bloko konstrukcija leidžia dviem būdais montuoti oro įleidimo angą, suteikiant daugiau laisvės projektuojant sistemą. Standartiškai oro įleidimo anga yra įrenginio gale. Jei to reikalauja patalpos išdėstymas, orą taip pat galima paimti per apatinę oro įleidimo angą (pasirinktinai).

Automatinio statinio slėgio valdymo (ESP) funkcija užtikrina patogias kambario sąlygas ir žemą triukšmo lygį. Ventiliatoriaus greitis ir tiekiamo oro kiekis automatiškai pritaikomi prie vėdinimo kanalo ilgio, kad būtų užtikrintas pastovus oro srautas, nepriklausomai nuo vamzdyno ilgio.

AUX oro kondicionieriuose naudojamas inverterinis rotacinis kompresorius garantuoja patikimą ir efektyvų prietaisų darbą bei aukščiausius energijos vartojimo efektyvumo parametrus. Tai taip pat sumažina energijos sąnaudas ir triukšmo lygį. Kompresoriaus konstrukcijoje naudojamos patvarios, kokybiškos medžiagos užtikrina ilgą ir be gedimų veikimą.

Visi CAC serijos AUX oro kondicionavimo įrenginiai veikia naudojant naujausią ekologišką šaltnešį R32, kuris, palyginti su įprastai naudojamu R41OA šaltnešiu, pasižymi didesniu efektyvumu ir mažesniu šiltnamio efektu. Taip pat nepažeidžia ozono sluoksnio.

Dėl didelio efektyvumo nuolatinės srovės keitiklio kompresoriaus, reguliuojamo ventiliatoriaus variklio ir pažangios 180 ° sinusinės bangos vektoriaus valdymo technologijos komercinės AUX sistemos pasiekia aukštus energijos vartojimo efektyvumo parametrus, užtikrindamos patikimą, efektyvų darbą su mažomis energijos sąnaudomis. Visi CAC oro kondicionieriai yra A ++ klasės vėsinimo ir A + šildymo režimu.

AUX komercinės oro kondicionavimo sistemos pasižymi patikimu, stabiliu veikimu net esant ekstremalioms aplinkos temperatūroms. Dėl šiuolaikinių technologijų ir kokybiškų komponentų naudojimo AUX įrenginiai veikia plačiame lauko temperatūrų diapazone, t.y. nuo -15 °C iki 52 °C vėsinimo režimu ir nuo -22 °C iki 24 °C šildymo režimu. , užtikrinantis aukštą komforto lygį kambaryje visais metų laikais.

Lauko bloko korpusas buvo padengtas daugybe apsauginių sluoksnių, apsaugančių nuo vabzdžių, graužikų, drėgmės, dulkių ir ugnies. Tai garantuoja ilgą prietaiso tarnavimo laiką ir geresnę estetiką po daugelio metų nepalankių oro sąlygų.

Oro kondicionierius įjungia atitirpinimo režimą tik esant būtinybei ir tik tam laikui, kurio reikia šilumokaičiui atitirpinti, o tai leidžia įrenginiui beveik nuolat veikti šildymo režimu. AUX oro kondicionieriuose naudojama išmani atitirpinimo sistema pagerina įrenginių energijos vartojimo efektyvumą 5%, o šildymo efektyvumą padidina net 20% esant žemai aplinkos temperatūrai.

Nutrūkus maitinimui, įrenginys įrašo paskutinius nustatymus ir atnaujinus maitinimą paleidžiamas iš naujo, automatiškai atstatydamas anksčiau nustatytą darbo režimą.
AUX komercinių oro kondicionierių serijos lauko agregatai aprūpinti lašeliniais šildytuvais, kurie leidžia prietaisams efektyviai veikti šildymo režimu net esant dideliems šalčiams, neleidžiant šilumokaičiui apledėti.

DC inverterio kompresorius naudoja 180 ° sinusinės bangos valdymą. Dėl šio sprendimo kompresoriaus variklis veikia sklandžiai, o efektyvumas žymiai padidėja.

AUX CAC ortakinis (su pultu)

Nesenai peržiūrėti produktai